Tüp Bebekte PRP

Tüp Bebekte PRP

Tüp bebekte PRP günümüzde yumurtalık gençleştirme, yumurtalık rezervini iyileştirme, rahim içi zarı problemlerini iyileştirmede tercih edilen yöntemlerden biridir.

Tüp Bebekte PRP Nasıl Uygulanır?

Tüp bebekte PRP hastanın kendi kanından elde edilen trombosit açısından zengin kanın hastanın rahim içerisine verilmesi şeklinde uygulanır.

Tüp bebekte PRP işlemi öncesinde ultrason muayenesi yapılır ve rahim içine yönelik bulgular, rahim kalınlığı ve yumurta rezervi için testler uygulanır. Eğer hasta uygun olursa PRP yöntemi planlanır.

Ovarian PRP

Yumurta kalitesini ve sayısını artırmaya yönelik olan Ovarian PRP aynı yumurta toplama işleminde olduğu gibi OPU iğnesi ile girilerek PRP enjeksiyon edilmesiyle gerçekleşir.

Endometrial PRP

Embriyonun tutunmasını kolaylaştıran Endometrial PRP endometriumun yani rahim iç tabakasının kalınlaşmadığı durumlarda endometrial kalınlaşmayı artırabilen rahim içerisine yapılan PRP işlemidir.

Tüp Bebekte PRP Yöntemi Kimlere Uygulanır?

• Bir veya daha fazla tüp bebek tedavisinde başarısız olanlara
• Rahim kalınlığında problem yaşayanlara
• Yumurtalık rezervleri azlığında
• Yumurta kalitesinde sorun olanlara
• Yaşı ilerlemiş olan hastalara uygulanır.

Prof. dr. erol tavmergen

Ön Görüşme Randevusu

İnfertilite, kısırlık, tüp bebek konularında doktorunuzdan detaylı bilgi almak, İzmir'de tüp bebek tedavisine başlamak, tüp bebek fiyatlarını ve ücretlerini öğrenmek için ön görüşme randevusuna gelebilirsiniz.
RANDEVU PLANLA
Prof. Dr. Erol Tavmergen
Görüşme Talebi
Randevu & Destek Hattı
Şimdi whatsapp ile görüşün